Trafik Kazası Davası

Sigortadan tazminat almayı sağlayan aynı zamanda hukuki destek sağlayan tek kişi trafik kazası avukatı olmaktadır. Danışmanlık yapan şirketler sigorta tazminatı için başvuruda bulamazlar. Trafik kazası geçirdiyseniz bunun akabinde tazminat davası açmak isterseniz Diyarbakır Yenişehir ilçesinde avukatlık ve danışmanlık hizmeti sağlayan hukuk büromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’de sık sık trafik kazaları meydana gelmekte yaşanan bu trafik kazaları ile birlikte araçlarda değer kaybı ve hasar meydana gelebilmektedir. Bunun yanında pek çok kişi trafik kazaları nedeniyle hayatlarını kaybetmektedir. Trafik kazalarının yaşanmasının ardından maddi ve manevi tazminat talepleri için süreç avukatımız Gülnihal Öksüz tarafından takip edilmektedir.

 

Diyarbakır Trafik Kazası Avukatı

Trafik kazası avukatı olarak da faaliyet gösteren hukuk büromuz trafik kazasına karışan kişilere hukuki destek sağlayarak soruşturmanın takibini yakından yapmaktadır. Kazada zarar gören tarafın hukuki temsilciliğini yaparak müvekkilini en doğru belgelerle savunur. Kazaların ardından yaralanma durumunun oluşması ya da maddi kaynakların meydana gelmesi halinde  ilgili davayı açarak takibini yapar.

Trafik kazası avukatı kapsamında vermiş olduğumuz hukuki danışmanlık hizmetimize dair tüm detaylara hukuk büromuzla görüşme sağlayarak ulaşabilmeniz mümkündür. Avukatımız süreci yakından takip ederek gerekli araştırmaları yapmasının ardından detayları paylaşıyor olacaktır. Trafik kazası için açılan davanın sonuçlanmasında  pek çok durum etkili olmaktadır. Avukatımız sürecin en hızlı ve en etkili şekilde tamamlanabilmesi için gerekli bütün çalışmayı yürütmektedir.